SUPER ENDURO 2016


TRIAL – ROGOŹNIK 2015”

W niedzielę 25.01.2015 odbył się Arena Rally Sprint Gliwice 2015 na terenie PARKU HANDLOWEGO ARENA w Gliwicach.


Zawodnikom za sportowego ducha i kibicom za gorący doping,

Serdecznie dziekujemy!!!!!!!!!


Arena Rally Sprint 25.01.2015 Filmy (onboardy) z rajdu:

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE ARENA RALLY SPRINT 2015
ARKADIUSZ NA 5 MIEJSCU W XI & XII rd. ROTAX MAX CHALLENGE POLAND

Podczas minionego weekendu Arkadiusz Stecków dwukrotnie zajął 5 miejsce, w kategorii SENIOR MAX podczas XI i XII rundy polskiej edycji ROTAX'a w Suwałkach, Był to zarazem pierwszy występ Arka w takiej imprezie i na takim sprzęcie.

Od czwartku zawodnik przygotowywał się do tego startu, biorąc udział w treningach, podczas których zapoznawał się z torem, gokartem , oraz z obliczem kartingu wyczynowego.
Po piątkowych treningach wszystko szło w dobrą stronę, ustawienia gokarta były coraz lepsze, kierowca również już coraz bardziej wczuwał się w ten niesamowity świat.

Niestety gdy przyszła sobota i niedziela, czyli czas zawodów, wszystko uległo zmianie, warunki atmosferyczne nieco się pogorszyły, a gokart zaczął odmawiać posłuszeństwa, przez co Arek nie mógł w pełni wykorzystać swoich umiejętności oraz potencjału sprzętu.

W sobotniej rundzie Arek zajął w kwalifikacjach 4 miejsce, a następnie również 4 miejsce w przedfinale i 5 w finale, co łącznie dało mu 5 lokatę w XI rundzie. .
Niedziela rozpoczęła się nieco gorzej, od 5 miejsca w kwalifikacjach i później również dwukrotnego 5 miejsca w wyścigach co łącznie dało 5 miejsce w XII rundzie.

Co dalej, kiedy kolejna starty, o tym przekonamy się już niebawem.

 

 

_________________________________________________________

 

Serdecznie Pozdrawiam
Arek Stecków

W niedzielę 25.05.2014 odbył się 1 RAJD ARENA na terenie PARKU HANDLOWEGO ARENA w Gliwicach. Pogoda dopisała, zgromadziła się liczna publiczność.


Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i pomoc w organizacji wyścigu oraz gratulujemy zwycięzcom. Wyniki końcowe poniżej


WYNIKI KOŃCOWE [POBIERZ, PDF]

Data: 25.05.2014r.psychiatraKatowice